Bursztyn w kosmetykach YA – co daje jego stosowanie?

Bursztyn w kosmetykach YA – co daje jego stosowanie?

Bursztyn w kosmetykach YA – co daje jego stosowanie?

Pewnie zastanawiacie się dlaczego w linii kosmetyków #YANATURALNA postawiłam w dużej mierze na Bursztyn? Odpowiedź jest bardzo prosta. Jest to składnik, który jest dobrem polskiej ziemi, ostatnio nieco zapomniany w kosmetyce, a ponadto ma takie właściwości, na których bardzo mi zależało tworząc kolekcję kosmetyków YA.

Bursztyn odpowiedzialny jest za odbudowę komórkową, regeneruje skórę, poprawia jej metabolizm oraz działa antyoksydacyjnie, co jest ważne dla skóry szczególnie wiosną i latem kiedy to promienie słońca są bardzo intensywne.

Ponadto bursztyn świetnie ujędrnia skórę twarzy, przez co jest tak ważnym składnikiem wszystkich kosmetyków z linii #yanaturalna.

Inną, pożądaną właściwością bursztynu jest jednakowe utrzymanie kolorytu skóry twarzy, jeśli zatem na Twojej skórze pojawią się jakiekolwiek przebarwienia, produkty z bursztynem są wręcz dla Ciebie wskazane. Szczególnie polecam do codziennego stosowania krem na dzień oraz serum z witaminą C. Ich systematyczne użycie będzie sukcesywnie usuwać niechciane przebarwienia.

Katarzyna Cichopek

Zaloguj się

Scroll to Top

Logowanie

Nie posiadasz jeszcze konta?