Witamina C w kosmetyce

Witamina C w kosmetyce

Witamina C w kosmetyce

Od czego zacząć pielęgnację twarzy po cały dniu pracy czy codziennych obowiązków? Przede wszystkim warto postawić na relaks i odpoczynek skóry twarzy. Jak wygląda u mnie pielęgnacja na koniec dnia? Otóż, po pierwsze zaczynam od demakijażu, a do tego celu używam przed wszystkim płynu micelarnego YA, a następnie pianki do mycia YA.

Płynu micelarnego używam do usunięcia makijażu oczu, ust, zmywam też podkład. Natomiast w drugim kroku obowiązkowo oczyszczam twarz pianką myjącą, aby maksymalnie umyć skórę z nawet najmniejszych pozostałości makijażu dziennego. Piankę zmywam jeszcze wodą. W takim dwuetapowym oczyszczaniu świetnie odświeżam cerę, przygotowując ją do kolejnych kroków pielęgnacyjnych.

Następnie używam kremu na noc oraz serum z witaminą C. Dzięki takim wieczornym rytuałom moja skora jest odpowiednio nawilżona, elastyczna, a co najważniejsze jest wypoczęta następnego dnia rano.

Dbanie o skórę każdego dnia jest bardzo ważne, a systematyka przynosi efekty, na które wszystkim nam zależy najbardziej, niezależnie od tego czy jesteś #yazmysłowa, #yaspontaniczna czy #yatajemnicza.

Katarzyna Cichopek

Zaloguj się

Scroll to Top

Logowanie

Nie posiadasz jeszcze konta?