Pielęgnacja Twarzy Wiosną – #YANATURALNA

Pielęgnacja Twarzy Wiosną – #YANATURALNA

Pielęgnacja Twarzy Wiosną – #YANATURALNA

Wiosna. To pora roku, na którą czekam zawsze z dużą niecierpliwością. Przyznam się, że dla mnie, Zima jest interesująca tylko „na chwilę” i co roku myślę, żeby się zakończyła.

Co roku nie mogę się doczekać, aby słońce nastrajało mnie do działania, a moją skórę twarzy dosięgały jego promienie. Co wiąże się także ze słońcem i wiosną? Oczywiście pielęgnacja skóry twarzy. Cera po okresie zimowym jest zazwyczaj w nieco innej formie niż podczas miesięcy letnich, dlatego właśnie na wiosnę warto pomyśleć, aby dodać jej trochę więcej wigoru, blasku, sprężystości i elastyczności. Kosmetyki marki YA, takie jak np. pianka do mycia twarzy, skutecznie poradzi sobie z przygotowaniem skóry twarzy do dalszej pielęgnacji, a dzięki ekstraktowi z bursztynu, olejowi z pigwy oraz kwasowi bursztynowemu stworzy idealne warunki do dalszej pielęgnacji – czy to kremem na dzień czy serum z Witaminą C.

Aby skutecznie zadbać o kondycję skóry wiosną należy przede wszystkim być sumiennym i systematycznym w działaniach. Odpowiednie nawilżenie, dokładna higiena oraz składniki naturalne są idealnym połączeniem dla uzyskania oczekiwanego efektu.

Dbajmy o skórę swojej twarzy zawsze, ale pamiętajmy, że wiosną potrzebuje one szczególnego traktowania i szczególnej opieki.

Katarzyna Cichopek

Zaloguj się

Scroll to Top

Logowanie

Nie posiadasz jeszcze konta?