Pigwa w kosmetykach YA – co daje jego stosowanie?

Pigwa w kosmetykach YA – co daje jego stosowanie?

Pigwa w kosmetykach YA – co daje jego stosowanie?

Pigwa to w pewnych rejonach świata bardzo popularny owoc. Prócz właściwości smakowych, posiada również wiele innych, które świetnie odnalazły swoje zastosowanie w kosmetyce.

Pigwa bogata jest przede wszystkim w kwasy organiczne, oraz witaminy A i B, które bardzo skutecznie hamują starzenie skóry twarzy. Kosmetyki #yanaturalna z dodatkiem pigwy bardzo dobrze odświeżają cerę oraz dodają jej oczekiwanego blasku, świeżości i pożądanej naturalności.

Systematyczne stosowanie kosmetyków z pigwą wpływa na stan nawilżenia skóry twarzy oraz zapewnia jej młody i świeży look.

To właśnie składniki zawarte w pigwie (taniny, pektyny, antyoksydanty oraz witaminy) sprawiają, że ma ona kluczowe znaczenie dla utrzymania skóry w odpowiedniej kondycji. Stawiam przy tym wszystkim na naturalność, która cechuje kosmetyki z linii #yanaturalna.

Pragnę zaznaczyć, że uniwersalność pigwy sprawia, że kosmetyki z nią w składzie nadają się do stosowania niezależnie od tego jaki typ skóry twarzy masz i niezależnie od tego jaką YA jesteś. Pigwa to uniwersalność, uniwersalność to kosmetyki naturalne YA.

Katarzyna Cichopek

Zaloguj się

Scroll to Top

Logowanie

Nie posiadasz jeszcze konta?