#YANATURALNA – dlaczego warto stawiać na naturalne składniki w kosmetykach

#YANATURALNA – dlaczego warto stawiać na naturalne składniki w kosmetykach

#YANATURALNA – dlaczego warto stawiać na naturalne składniki w kosmetykach

99% składników w kolekcji kosmetyków YA to składniki naturalne. Tworząc linię #YANATURALNA skupiałam się właśnie na tym, aby zawierały one jak największą ilość akcentów pochodzenia naturalnego.

Dlaczego warto stawiać na naturalność w kosmetykach? Przede wszystkim z troski o kondycję skóry twarzy, a co za tym idzie, o ogólne dobre samopoczucie każdego dnia. Produkty pochodzenia naturalnego zapewniają odpowiednią kondycję, dodają blasku oraz determinują odpowiednie oddychanie skóry twarzy.

Używając kosmetyków naturalnych przeciwdziałamy również starzeniu skóry, odżywiamy ją nawilżamy i zmiękczamy przez to nadając jej efektu świeżości.

Składniki naturalne, co również było dla mnie bardzo ważne, zawierają dużą gamę witamin, których skóra potrzebuje codziennie w celu prawidłowego funkcjonowania.

Gama kosmetyków #YANATURALNA, stworzona jest z myślą zarówno o walorach ujędrniających naszą skórę, ale także o zachowaniu jej jak najlepszej kondycji.
W kolekcji kosmetyków YA znajdziecie takie składniki naturalne jak ekstrakt z bursztynu, bogaty w sole mineralne, olej z pestek pigwy, który odbudowuje warstwę wodnolipidową skóry, kwas hialuronowy, koenzym q10, czy kwas bursztynowy i witaminę C.

#YANATURALNA to zrównoważone kosmetyki, w których postawiłam na składniki naturalne, które dodają nam blasku, świeżości oraz elastyczności i są przede wszystkim wspaniałym boosterem dobrego, codziennego samopoczucia, niezależnie od tego jaką YA jesteś.

Katarzyna Cichopek

Zaloguj się

Scroll to Top

Logowanie

Nie posiadasz jeszcze konta?